22/09/2018
סרטים חדשים בספרייה
חדשים בלו-ריי
חדשים מתרוגמים
הוצאות מחודשות
סרטים ישראלים חדשים
הסרטים המבוקשים
אלבומים חדשים LP/CD
 1. Wooden Shjips
 2. U2
 3. Mike Patton
 4. Kendrick Lamar
 5. אריק איינשטיין
חדשים בג'אז באוזן
 1. William Parker
 2. Peter Lemer Quintet
 3. Jeremy Pelt
 4. Wayne Escoffery
 5. Brad Mehldau Trio
 • שתפו בפייסבוק
 • שתפו בטוויטר

2010. האוזן בוחרת את אלבומי השנה - פרוייקט סיכום מיוחד
 

חלף עבר לו עשור ראשון מתחילת המילניום השלישי. עולם המוסיקה המסחרית כמנהגו נוהג. תחנות הרדיו מתחרות אלו באלו באמצעות השמעת אותה המוסיקה, מעמדם של כוכבי הפופ מוסיף להתחזק בזכות מדיומים טלוויזיוניים ואינטרנטיים וחברות התקליטים הגדולות מתמקדות במספר זעום של אומנים מצליחים וממזערות את הסיכון הכלכלי שלהן על ידי הגדלת ההוצאות המחודשות מהארכיונים המאובקים שלהן.

בעולם בו מתקיים לכאורה שוויון הזדמנויות מוסיקלי רחב יותר מבעבר, נדמה שלמוסיקאי השוליים אמור להיות קל יותר, אך לא כך הם הדברים הלכה למעשה. דווקא העובדה שיש בידנו את כל הכלים השיווקיים/חינמיים שהעמידה לרשותנו הטכנולוגיה, הופכת את כל העסק הרבה יותר קשה ומסובך. מצד אחד קשה להתחרות בתעשייה המסחרית (מקרטעת ומשעממת ככל שתהיה) ומצד שני קשה ליצור משהו חדש, אמיתי ומלהיב וגם להצליח להביא אותו לאוזניים הנכונות.

כחובבי מוסיקה בעלי פריבילגיה לבחור את הטוב ביותר לאוזנינו מתוך שלל הצלילים היומיומי הפוקדים אותן, בחרנו איש איש לפי טעמו הפרטי והעדפותיו האישיות את אלבומי השנה שלנו. מבלי לתת את הדעת לתעשייה, לטכנולוגיה, לשיווק או אפילו לקשיי היצירה האומנותיים, הלכנו פשוט על אהבה.

תוכן עניינים
עורך: יוסי אקצ'וטי / כותבים: עובדי האוזן השלישית / עיצוב: אורנה זוסמן-נבו / סטילס-שער: שירן מוסטובוי
כתבו לנו YouTubeהאוזן השלישית בפייסבוקהאוזן השלישית בטלפון